Automatiseeritud turunduse ja müügitunneli ehitamine

Väikeettevõtjana või üksiktegijana ei jätku meil tihti ressursse, et palgata turundusspetsialisti, kes teeks vajaliku töö oma teadmistega, et teadlikkus meist kasvaks ja kliendibaas suureneks. Nokk-kinni-saba-lahti situatsioon.

Seda probleemi aitab vältida tehnoloogia areng, mis võimaldab meil täna turunduses paljud protsessid automatiseerida. Selle tulemusena saame meie spetsialistidena vabadust tegeleda sellega, milles me päriselt head oleme – pakkuda klientidele oma parimaid teadmisi ja oskusi.

Vabadus võimaldab meil teenindada rohkem kliente ja seeläbi kasvatada sissetulekuid, mis omakorda võimaldab meil soovi korral kasvatada oma ettevõtet.

MEIE POOLT PAKUTAVAD AUTOMATISEERITUD TURUNDUSE- JA MÜÜGITUNNELID VÕIMALDAVAD SUL:

  • Tõsta endast ja oma brändist teadlikkust

  • Kasvatada enda jälgijaskonda

  • Kasvatada potentsiaalsetes klientides usaldust

  • Müüa oma tooteid või teenuseid automaatselt

Automatiseeritud tunnelite ehitamiseks kasutame sotsiaalmeedia kanaleid ja e-mailihaldus tarkvara. Lisaks on vaja kasutada maandumislehti.

TEENUSE MAKSUMUS

Täpne teenuse hind sõltub iga kliendi vajadusest. Selleks, et saaksime sulle teha tunneli pakkumise palume sul jätta meile kõrval oleva vormi kaudu oma kontakt. Me võtame sinuga kahe tööpäeva jooksul ühendust, et küsida juurde ja jagada sulle lisainformatsiooni.

SAADA PÄRING!

PS. Päringu saatmine ei pane sulle mingit kohustust, vaid annab võimaluse sulle lisainformatsiooni jagada.