ASUTAJA LUGU

Sõnal “Differize” ei ole iseenesest mingit tähendust, kuid meie maailmas tähendab “Differize” olla julge, olla eriline oma unikaalsete omadustega ning järgida oma kõige suuremaid südamesoove. Differize kogu oma koosseisus seisab iseseisva elustiili ja kirgliku ettevõtluse eest.

Differize on ettevõte, mis on ametlikult asutatud 2011. aastal, kuid praktilist turunduskogemust on meil rohkem kui 10 aastat. Aastatega on üha selgemaks saanud meie missioon ja vastavalt sellele oleme kohandanud ka oma teenuseid. Aitame ambitisoonikatel, värsketel ja kogenumatel ettevõtjatel jõuda nende, ideaalsete klientideni, et tõsta bränditeadlikkust ja kasvatada ettevõtte müügitulemusi. Meie tugevuseks on usk ambitsioonide õnnestumisse ja selles võid kindel olla, et meie juurest lähed alati väljakutsetele vastu mõnusa tegutsemistahte ja usuga iseendasse.

Differize missioon on aidata ettevõtjatel jõuda oma unistuste elluviimiseni, nii et ettevõtja saaks keskenduda sellele, milles nad ise kõige tugevamad on.

Kõik ettevõtjad viivad oma unistused ellu, nii et silmad säravad.

Meie põhiväärtuseks on läbipaistvus, lahendustele orienteeritus ja innukus. See tähendab, et me oleme läbinisti ausad nii lugude jagamisel, teenuste osutamisel kui ka probleemide lahendamisel. Me suhtume oma klientidesse kui sõpradesse ning püüame oma jälgijaid innustada ja inspireerida nii kuidas oskame. Meie jaoks ei ole olemas lahendamatuid olukordi.

MEIE MEESKOND
Liina Rukki
Liina RukkiAsutaja, treener, äri coach
Nauding on kuulata innustavaid lugusid ettevõtjatelt, kuidas nad jõudsid sinna kus nad täna on ja miks nad seda kõike teevad. Ma tahaks aidata kõiki, aga inimvõimetel on piirid ja sellepärast oleme valinud Differize meeskonnaga aidata neid, kes aitavad teisi.
Martin Vettik
Martin VettikPartner, treener
Müük on olnud mulle loomuomane juba lapsepõlvest saati, kui sai koolis pastakate müügiga taskuraha teenida. Kogu oma teadliku elu olen töötanud müügi alal ning tegutsenud ettevõtjana. Täna on aeg teadmisi ja kogemusi edasi anda.
Täname ka ettevõtjaid ja vabatahtlikke, kes meile kaasa elavad ja panustavad oma teadmiste ja kogemustega meie tegemistesse.