ASUTAJA LUGU

Sõnal “Differize” ei ole iseenesest mingit tähendust, kuid meie maailmas tähendab “Differize” olla julge, olla eriline oma unikaalsete omadustega ning järgida oma südant. Differize kogu oma koosseisus seisab iseseisva elustiili ja kirgliku ettevõtluse eest. Et veelgi enam oma mõjuvõimu suurendada, pakume oma abikätt kõigile neile, kes aitavad inimestel jõuda iseendani ja nende elu paremaks muuta.

Differize on ettevõte, mis on asutatud 2013 aastal. Esialgu küll teise nimega ning tegutsemisvaldkonnaks oli ja on turundus. Aastatega on üha selgemaks saanud meie missioon ja vastavalt sellele oleme kohandanud ka oma teenuseid. Aitame maailmapäästjatel, kes tegelevad inimeste ja äridega, jõuda paremini nendeni, kes nende abi täna vajavad.

Differize missioon on aidata koolitajatel, kootsidel ja spetsialistidel jõuda oma sihtgrupini, nii et nemad saaksid keskenduda sellele, milles nad ise kõige tugevamad on.

Kõik inimesed teenivad minimaalselt elatist sellega, mis on neile südamelähedane. Oma sihtgrupi abiga jõuame selleni kiiremini.

Meie põhiväärtuseks on läbipaistvus ja innukus. See tähendab, et me oleme läbinisti ausad nii lugude jagamisel, teenuste osutamisel kui ka probleemide lahendamisel. Me suhtume oma klientidesse kui sõpradesse ning püüame oma jälgijaid innustada ja inspireerida nii kuidas oskame.

MEIE MEESKOND
Liina Rukki
Liina RukkiAsutaja, treener, äri coach
Nauding on kuulata innustavaid lugusid ettevõtjatelt, kuidas nad jõudsid sinna kus nad täna on ja miks nad seda kõike teevad. Ma tahaks aidata kõiki, aga inimvõimetel on piirid ja sellepärast oleme valinud Differize meeskonnaga aidata neid, kes aitavad teisi.
Martin Vettik
Martin VettikPartner, treener
Müük on olnud mulle loomuomane juba lapsepõlvest saati, kui sai koolis pastakate müügiga taskuraha teenida. Kogu oma teadliku elu olen töötanud müügi alal ning tegutsenud ettevõtjana. Täna on aeg teadmisi ja kogemusi edasi anda.
Täname ka ettevõtjaid ja vabatahtlikke, kes meile kaasa elavad ja panustavad oma teadmiste ja kogemustega meie tegemistesse.