TEHTUD VEEBILEHED

Telli veebileht, mille üle omad kontrolli!

Kui oled uurinud siis tead, et veebilehe tegemine võib olla kallis, aga võibolla pole sa teadlik sellest, et veebilehe valmistamine on alles jäämäe tipp. Veebilehte peab edaspidi uuendama, et kõik rakendused töötaksid laitmatult, ning et su veebileht oleks turvaline. Peale selle ei oska sa tõenäoliselt veebilehe tellimisel kõike ette näha ning hiljem leiad, et lehti on vaja juurde lisada, muuta vms. Nii uuendamiste kui muudatuste eest tuleb tunnipõhist lisatasu maksta ja need summad ei ole mitte väikesed.

Differizest tellitud veebilehtedele tagame täieliku omaniku kontrolli:

  • See tähendab seda, et me ei kasuta koodimist ning soovi korral saad veebilehte ise edaspidi muuta, uuendada, kustutada jne.

  • Veebilehe valmistamisel kasutame maailma number 1 wordpressil kasutatavat põhja, mis jääb sulle ehk veebilehe omanikule, ning soovikorral võib seda sama põhja ka tulevikus uuel, mõnel teisel veebilehel kasutada (nii ise tegemiseks, kui ka koodimiseks, kui on vajadust).

Veebilehed valmistame wordpressi platvormile.

Lisame alati veebilehele kõik vajalikud pluginad, mis annavad veebilehe haldajale kasutusmugavuse ning tagavad veebilehe toimivuse ja turvalisuse häkkerite eest.

*Veebilehe turvalisus sõltub palju edasistest uuendustest (wordpress, teema, pluginad jne), mis jäävad hiljem veebilehe haldaja vastutada.

TELLI VEEBILEHT! →

JAGA SÕPRADELE

VEEBILEHE TELLIMUS

MIDA KLIENDID RÄÄGIVAD?

Working with Liina was an absolute pleasure. I’ve worked with other web developers in the past and found them difficult to communicate with and that they’ve wanted to build things I didn’t really need. Liina was open and honest the whole way through and very easy to communicate with.

Liina was great in receiving feedback and trying to understand what I wanted (even when I wasn’t quite sure myself.) She also kept me updated on how long she thought things would take her and if there were any small delays.

The care that she takes in her work is evident. She wanted my project to be a success as much as I did. I will use Liina for future projects that I have and would definitely recommend her to anyone looking for a web developer.

Isiah McKimmie
Relationship Therapist & Sexologist

Isiah McKimmie
Kadri Arula

“Liinaga on hea ja lihtne suhelda, rääkida oma soovidest ja eesmärkidest. Hea tulemus tekib koostöös, kus pole tähtsad meie rollid, vaid see et saavutame soovitud tulemuse ja tunneme rõõmu koostegemisest.”

Kadri Arula
FCG Invicta OÜ

Differize meeskond on alati kiirelt toeks, kui vajalik kodulehel muutusi teha või seda edasi arendada! Aitäh, et olemas olete!”

Kristi Jõeorg
Minulugu Tänulikkuse Päevikud

Kristi Jõeorg